Strony www – najlepsza wizytówka firmy

przedszkole Tychy
Dlaczego warto wybrać niepubliczne przedszkole
27 września 2017
noclegi pokoje nad morzem
Urządzenie pokoju hotelowego na przykładzie Kaszubianki
16 października 2017
strony www Katowice

Powszechne powiedzenie brzmi “Jak Cie widzą tak cię piszą” to hasło dotyczy niejako firm, które prowadzą swój biznes w internecie. Obecnie strona internetowa to ten element, który buduje nasz wizerunek w internecie. To w jaki sposób zaprezentujemy się naszym klientom w internecie tak też będziemy postrzegani. Jeśli sprawimy na nich pozytywne wrażenie, przełoży się to na popularność produktów i wzrost zaufania dla działalności firmy.

Przejrzysta i estetyczna

Internauci odwiedzając nową nieznaną stronę na jej oglądanie poświęcają zaledwie kilkanaście sekund. Warto zadbać o to aby nasza strona dostała szanse na dłuższą wizytę.  Mając to na uwadze bardzo ważnym elementem jest estetyka i przejrzystość strony www.

Powinniśmy zadbać o to by była na niej ciekawa grafika, odpowiednio dobrana kolorystyka, dobra nawigacja umożliwiająca wygodne poruszanie się po stronie, czytelna i zwięzła treść oraz niezbędne informacje dotyczące samej działalności firmy i dane kontaktowe.

Dostosowana do urządzeń mobilnych

Serwisy We Are Social i Hootsuite opublikowały coroczny raport Digital in 2017, w którym wskazują na liczbę unikalnych użytkowników mobilnych. Według raportu 66% ludzi na świecie korzysta z internetu za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Takie statystyki zdecydowanie obligują do tego by tworząc stronę firmową zadbać o to by była responsywna.

strony www Gliwice

Profesjonalne strony www

Stworzenie firmowej wizytówki jaką jest strona www najlepiej powierzyć specjalistom. Agencje marketingowe zajmują się tego typu usługami, oferując stworzenie strony www. Często są w stanie także doradzić szatę graficzną, która będzie odpowiednia do branży w której działamy. Co nie znaczy, że nie możemy przyjść z gotowym pomysłem na stworzenie strony www. Katowice, Gliwice bez względu na to w jakim mieście działa nasza firma, w niemal każdym większym mieście w Polsce działają agencje marketingowe, które zajmują się kompleksową obsługą w zakresie marketingu internetowego oferując tworzenie stron www.

Komentarze są wyłączone.